isonorma_efforte

TEPELNÁ
A ZVUKOVÁ OCHRANA

UNIKÁTNY PROFIL INOUTIC
U = 0,95 W/m2K

Naše okná prinášajú výraznú úsporu nákladov za energie.

Dnes sa za synonymum kvalitného okna považuje tesné okno so znamenitými tepelnoizolačnými parametrami. Práve synergia atraktívneho vzhľadu a dokonalej funkčnosti je charakteristickým znakom plastových profilov Inoutic / Deceuninck. Za vynikajúcimi tepelnotechnickými vlastnosťami rámových profilov stoja päť- až šesťkomorové systémy s dostatočnými tepelne- a zvukovoizolačnými vlastnosťami, ktoré navyše významne minimalizujú možnosť povrchovej kondenzácie.

Profilové systémy Inoutic / Deceuninck ponúkajú celý komplex riešení výplňových konštrukcií. Rozličné varianty výrobkov umožňujú vytvárať rôzne typy okien i dverí, kombinácie okenných prvkov aj špeciálne kombinácie druhov a veľkostí. Predpokladom efektívneho použitia je zosúladenie ich tepelnotechnických parametrov s tepelnotechnickými parametrami sklenej výplne a s obvodovými murivom.

eforte

• Šesťkomorový profil Inoutic Eforte prináša maximálne úspory už pri štandardnej stavebnej hĺbke. Pri použití bežnej oceľovej výstuže, pri stavebnej hĺbke 84 mm a bez prídavných izolačných prvkov dosahuje výborný koeficient tepelnej priestupnosti rámom Uf – 0,95 W/m2.K a pri použití trojskla s tepelnou priestupnosťou Ug = 0,6 W/(m2.K) Okná z profilov Eforte tak spoľahlivo spĺňajú parametre pasívnych domov. Pomocou špeciálnych skiel možno dosiahnuť dokonca hodnoty tepelnej priestupnosti celým oknom Uw = 0,66 W/(m2.K), ktorá sa pohybuje výrazne pod hodnotami kladenými na pasívne domy. Profil vyniká systémom stredového tesnenia, ktorý chráni okno pred poveternostnými vplyvmi, akými sú zatekanie vody a nápory vetra a tiež lepšie zvukovo izoluje.

prestige• Šesťkomorový systém Inoutic Prestige spĺňa najnáročnejšie tepelnoizolačné požiadavky pre nízkoenergetické a pasívne domy a to aj vďaka komorám vyplneným tepelnoizolačným materiálom Inoutic odolným proti vode. Stavebná hĺbka rámu sa zväčšila na 76 mm a vyniká mimoriadnou variabilnosťou. Základné vyhotovenie rámu dosahuje Uf = 1,1 W/(m2.K). Variant s komorami vyplnenými špeciálnou izoláciou Inoutic dosahuje Uf = 0,9 W/(m2.K). Ak zvolíme okno s plastovým profilom vyplneným izolačnou penou a s izolačným trojsklom, môžeme docieliť hodnotu Uw = 0,74 W/(m2.K),
Plastový rámový profil Inoutic Prestige je vyrobený z nemäkčeného polyvinylchloridu vystuženého oceľovou konštrukciou. Materiál so znamenitými tepelnoizolačnými vlastnosťami je zárukou dlhej životnosti i stálosti tvaru profilu.

TEPELNÁ
OCHRANA

UNIKÁTNY PROFIL INOUTIC
U = 0,95 W/m2K
viac…

VYSOKÁ
BEZPEČNOSŤ

CELOOBVODOVÉ KOVANIE
OD WINKHAUS
viac…

DIZAJN
A FAREBNOSŤ

NADČASOVÝ DIZAJN
VEĽKÁ FAREBNÁ ŠKÁLA
viac…

ZVUKOVÁ
OCHRANA

VÝRAZNE PREVYŠUJE
NORMY, TRIEDA 5
viac…

DLHÁ
ŽIVOTNOSŤ

ZÁRUKA 10 ROKOV
viac…